Belediye Başkanımız Adil Bayındır’dan Avrupa ikincisi Milli sporcumuza kutlama

Beyşehir Belediye Başkanımız Adil Bayındır, İsveç’te düzenlenen Avrupa Ümitler Tekvando Şampiyonası’nın ilk gününde, mücadele ettiği 46 kiloda Avrupa ikinciliği başarısı elde eden Beyşehirli milli sporcumuz Fatma Keleş’i kutladı.

Başkanımız Bayındır, Keleş’in Avrupa şampiyonasında kazandığı gümüş madalya ile hem ülkemizin, hem de ilçemizin gururu olduğunu belirterek, başarılarının devamını diledi.

Fatma Keleş’in elde ettiği başarı kendisini yetiştirdiği kulübünde de sevinçle karşılandı.

Beyşehir Belediyesi Tekvando Spor Okulu antrenörü Nafiz Çakır, salonlarında yetişen milli sporcu Fatma Keleş’in ay yıldızlı forma ile elde ettiği başarıyla kendilerini ve tüm tekvando camiasını gururlandırdığını belirterek, “İsveç’in Helsingborg kentinde düzenlenen şampiyonanın ilk gününde 46 kiloda madalya beklediğimiz sporcumuz olan Fatma Keleş finale kadar yükselerek Avrupa ikinciliğini kazandı ve gümüş madalya elde etti. Sporcumuzu ve emeği geçen herkesi kutluyor, teşekkür ediyorum. Şampiyonada madalya kazanan diğer milli sporcularımızı da tebrik ederken, müsabaka yapacak olan tüm milli sporcularımıza başarılar diliyorum”ifadelerini kullandı.

Menü