Beyşehir Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Havva Uslu, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Beyşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.

Uslu, beraberindeki Başkan Yardımcısı Zahide Zor, yönetim kurulu üyeleri Nezahat Kuru, Safiye Atcı, Hatice Ünal, Saniye Göker ve Şaheste Önses ile birlikte Belediye Başkanımız Adil Bayındır’ı makamında ziyaret etti.

Beyşehir’de tarihi geçmişi uzun yıllara dayanan vakfın kurucu isimleri arasında yer aldığını hatırlatarak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkanımız Bayındır, büyük bölümü kadınlardan oluşan yeni yönetim kuruluna bundan sonra ilçede yürüteceği faaliyetlerinde başarı dileyerek Belediye olarak her zaman Beyşehirli hemşehrilerine hizmet eden sivil toplum ve yardım kuruluşları ile bir gönül bağı içerisinde hareket ederek yanlarında olduklarını, bundan sonra da yanlarında olmaya devam edeceklerini söyledi.

Vakıf Başkanı Havva Uslu da, vakıf olarak ilçede bundan sonraki süreçte yürütmeyi planladıkları faaliyet ve projelerden söz etti. Uslu, vakıflarının öncelikli amacının Beyşehir ve çevresinde yaşayan yardıma muhtaç kişilerin tesbit edilmesi, bunun için kaynak sağlanarak gerekli yardımların yapılması olduğunu belirtirken, bunun yanısıra yıl içerisinde çeşitli sosyal ve kültürel faaliyetler düzenlemeyi de hedeflediklerini kaydetti.

Uslu, Başkanımız Bayındır’dan ziyaretlerinde vakıf çalışmaları için bir çalışma ve toplantı ofisi ile yardım faaliyetlerinin yürütüleceği bir depo temini konusunda yardım ve destek talebinde bulundu.

Başkanımız Bayındır, belirtilen talepler konusunda kayıtsız kalmalarının mümkün olmadığını ifade ederken, kurum olarak üzerlerine düşen her türlü yardım ve desteği yapacaklarını sözlerine ekledi.

Menü