Beyşehir Belediye Başkanımız Adil Bayındır, Beyşehir Belediyesi ekipleri tarafından yürütülen karla mücadele çalışmalarını yerinde inceledi.

Beyşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin karla mücadele çalışmaları kar yüksekliğinin 1 metreyi aştığı dağlık kesimlerdeki güzergahlarda devam ediyor.

Beyşehir merkez ve dış mahallelerde yürütülen yoğun mesai sonrası ulaşıma kapalı yol kalmazken, ekipler çalışmalarını Dumanlı-İslibucak bölgesi arasındaki güzergah üzerinde yoğunlaştırdı. Bu bölgede iş makineleriyle yürütülen faaliyetlerle yol ulaşıma açılırken, Belediye Başkanımız Adil Bayındır da çalışmaları yerinde inceleyerek bir süre sohbet ettiği çalışanlara kolaylıklar diledi.

Başkanımız Adil Bayındır, Beyşehir Belediyesi olarak karla mücadele çalışmalarını başlattıkları günden bu yana ekiplerinin ilçe genelinde sahanın her tarafında olduklarını, en ücra köşeye kadar gidilerek ulaşıma açık güzergah bırakmamak adına personelinin özveri ile üstün bir performans sergilemesini görmenin memnuniyetini yaşadıklarını dile getirerek, “Karla mücadele mesaisinde farklı görevlerde yer alsa da ek görev vermemizden dolayı çalışmalara nezaret ederek bu sınavı başarıyla geçen birim müdürlerimize de teşekkür ediyorum.”ifadelerini kullandı.

Başkanımız Bayındır, karla mücadele çalışmasında artık ekiplerin yollarda araçların daha rahat bir ulaşım sağlaması için genişletme çalışmasına yönelik mesai gerçekleştirdiğini sözlerine ekledi.

 

Menü