Belediye Başkanımız ve İlçe Kaymakamı Kolları Sıvadı

1269 Görüntülenme 6 Ağustos 2020 Paylaş

Beyşehir’de, İçişleri Bakanlığı’nın 81 il valiliğine gönderdiği “koronavirüs denetimleri” konulu genelgesi doğrultusunda yapılan denetimlerde Belediye Başkanımız Adil Bayındır ve İlçe Kaymakamı Yusuf Özdemir kolları sıvadı.

İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı ve Beyşehir Belediyesi Zabıta Ekiplerinden oluşan geniş kapsamlı denetime ilçede görev yapan kamu kurumlarının yöneticileri de eşlik etti.
Yapılan denetimlerde ilçe merkezde bulunan market, kafeterya, kıraathane, berber, kuaför, güzellik salonu, lokanta gibi işyeri ve yaşam alanlarında esnaf ve vatandaşlarla alınması gereken tedbirler doğrultusunda bilgiler verdi.
Belediye Başkanımız Adil Bayındır ve İlçe Kaymakamı Yusuf Özdemir koronavirüs salgını kapsamında alınması gereken önlem ve uyulması gereken kurallara yönelik uyarılarda bulundu.
Beyşehir Kaymakamı Yusuf Özdemir açıklamasında, ‘‘İçişleri Bakanlığının bütün iş kolları iş yerleri ve diğer hizmet kuruluşlarının denetleneceği yani rehberlik ve uyarıcı maiyetinde bilgilendirme yapacağımız bir denetim türü ve Sayın Bakanımızın da açıkladığı gibi tüm Türkiye de bütün denetimlerin yapılacağını ve en kapsamlısı olacak bizde bu kapsam da kurum amirlerimiz ve başta belediye başkanımız olmak üzere hemen bütün iş kollarını ve kurduğumuz polis bölgesinde dört ekip, jandarma bölgesinde iki ekiple birlikte ve bütün iş yerlerini hem denetleme hem bilgilendirme faaliyetlerin de bulunuyoruz.” Dedi

Benzer Haberler

iletisim@beysehir.bel.tr

Tüm hakları saklıdır. 2022 - Beyşehir Belediyesi