Duyarlı Vatandaş Bulduğu Parayı Zabıta Ekiplerine Teslim Etti.

409 Görüntülenme 4 Eylül 2020 Paylaş

Beyşehir’de Zühtü Başar isimli bir vatandaş Tarihi Eşrefoğlu Cami civarında bulduğu bir miktar parayı Beyşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne teslim etti.

 
Ilgın ilçesinde ikamet eden ve Beyşehir’e tarihi Eşrefoğlu camisini ziyaret için gelen Zühtü Başar isimli vatandaş Cami karşısında bulunan antika dükkânının önünde dağınık halde bulduğu 5 bin TL tutarındaki parayı sahibine teslim edilmek üzere Beyşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne teslim etti.  Teslim edilen parayı duyarlı vatandaştan alan zabıta ekipleri kaybettiği parayı Mustafa Şenyurt’a teslim etti.
 
“Duyarlı vatandaşa ve zabıta ekiplerine teşekkür etti”
 
Belediye ekipleri tarafından bulunan parasını teslim alan Mustafa Şenyurt, “Paramın bulunduğuna sevindiğim kadar paramı bulan duyarlı vatandaşımıza ve belediye ekiplerimizin samimiyeti beni çok memnun etti. Beyşehir Belediyesi zabıta ekiplerine ve amirlerine hepsinden Allah razı olsun. Konya’dan gelen duyarlı bir vatandaş güvenilir bulduğu için Beyşehir belediyesi zabıta amirliğine gelip parayı tam bir şekilde teslim ediyor. Bizde tabi Konya’ya gitmiştik orada farkına vardık. Birkaç malzeme alacaktık onun için gidiyorduk. Arabaya binerken tam evimizin önünde düşürdüğümüz için o şahısta direk zabıta amirliğine gelip Beyşehir memleketini daha iyi tanır diyerekten zabıta amirliğine teslim ediyor. Ekip amirlerine çalışanların hepsine teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullanarak zabıta haftasının 194. yılını kutladı.

Benzer Haberler

iletisim@beysehir.bel.tr

Tüm hakları saklıdır. 2020 - Beyşehir Belediyesi