Beyşehir Belediyesi’nin Kurumsal Sitesi Yeni Tasarımı İle Hizmete Girdi

201 Görüntülenme 17 Eylül 2020 Paylaş

Beyşehir Belediyesi, rutin çalışmalarını ve projelerini bir bir hayata geçirirken belediye ile vatandaş arasındaki köprülerden biri olan kurumsal web sitesini de yeniledi.

Beyşehir Belediye Başkanımız Adil Bayındır’ın talimatlarıyla hazırlanan beysehir.bel.tr sitesi, okurlarının karşısına yeni tasarımı ve yazılım altyapısı ile çıkarak, en büyük öncelik kullanıcıları erişmek istedikleri hizmetlere en kısa sürede ulaştırmak oldu.
 
Beyşehir Belediyesi Bilgi İşlem merkezinden yapılan açıklamada, “Vatandaşların Beyşehir Belediyesi'nin sunduğu hizmetlere en kolay yoldan erişebilmelerini sağlayacak menü ve navigasyon yapıları oluşturularak, esnek tasarım modelinin uygulandığı yeni beysehir.bel.tr cep telefonundan tablete, dizüstü bilgisayardan masaüstü bilgisayara kadar tüm cihazlarla uyumlu çalışıyor. Şehrimizin tanıtımında tarihinden kültürüne kadar hemen hemen bütün içeriklerin bulunduğu yeni bir tasarım ile vatandaşların hizmetine sunuldu.
 
Öte yandan, yenilenen beysehir.bel.tr, esnek yazılım altyapısı ile esnek yazılım altyapısına anında entegre edilerek Vatandaşların daha çok hizmet alabilmesini sağlayacak yeni
e-Belediye uygulamaları hayata geçirildi.

Benzer Haberler

iletisim@beysehir.bel.tr

Tüm hakları saklıdır. 2020 - Beyşehir Belediyesi