Dünya Şampiyonu Ağrıs’tan Başkanımız Bayındır’a Ziyaret

1271 Görüntülenme 2 Aralık 2020 Paylaş

Dünya Şampiyonu Zeliha Ağrıs, Tekvando Milli Takımlar Teknik Direktörü Ali Şahin ve Beyşehir Belediyespor Kulübü tekvando antrenörü Nafiz Çakır, Beyşehir Belediye Başkanımız Adil Bayındır’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkanımız Bayındır ise, “Belediye olarak görev geldiğimiz ilk günden bugüne kadar spora ve sporcuya destek olduk. Her zaman gençlerimizi spora teşvik ettik. Görüldüğü üzere Şehrimizden Zeliha Ağrıs gibi başarılı sporcular çıkıyor. Zeliha kızımız arkadan gelen kuşaklar için önemli bir örnek oldu. Ali Şahin ve Nafiz Çakır hocalarım birer kuşak, değerli hocalarıma teşekkür ediyorum. Emek vermek ve o emeğin karşılığını görmek kadar güzel bir şey yoktur. Bu ektiğiniz ağaca benzer, fidandı büyüdü ağaç oldu, sonra da meyve verdi deriz. İşte Zeliha kızımızda fidandı, büyüdü bu zaferleri ile bizleri gururlandırdı. Yarın Zeliha’da hocalarından bu bayrağı alarak onun yetiştirdiği çocukların zaferlerini göreceğiz. Başarılarının devamını diliyor, antrenörlerimize, kulüp yöneticilerimize ve ailesine teşekkür ediyorum” dedi.
 
Ziyaretin ardından Dünya Şampiyonu Zeliha Ağrıs, Tekvando Milli Takımlar Teknik Direktörü Ali Şahin ve Beyşehir Belediyespor Kulübü tekvando antrenörü Nafiz Çakır, Başkanımız Bayındır’a Milli takım forması hediye ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Benzer Haberler

iletisim@beysehir.bel.tr

Tüm hakları saklıdır. 2024 - Beyşehir Belediyesi