Beyşehir Belediyesinde 300 İşçinin Toplu İş Sözleşmesi İmza Altına Alındı

671 Görüntülenme 24 Aralık 2020 Paylaş

Beyşehir Belediyesi ve Belediye-İş Sendikası arasında yapılan müzakereler sonucunda Beyşehir Belediye Başkanımız Adil Bayındır ile Toplu İş Sözleşmesi imzalandı.

Beyşehir Belediyesi ve Belediye-İş Sendikası arasında yapılan Toplu İş Sözleşmesinin imza töreni Beyşehir Belediyesinde Başkanımızın makamında yapıldı. Törende yaklaşık 300 işçinin faydalanacağı toplu iş sözleşmesi imzalandı.
 
Sözleşmeye Belediye Başkanımız Adil Bayındır, Belediye-İş Sendikası Konya Şube Başkanı İbrahim Koral ve şirket yetkilileri katıldı.
 
BAŞKANIMIZ BAYINDIR, “ÇALIŞANLARIMIZIN TERİNİ SOĞUTMADAN HAKKINI VERİYORUZ”
 
Başkanımız Bayındır, imza töreninde yaptığı konuşmada, belediyenin her biriminde çalışan personelin çok kıymetli ve değerli olduğunu ifade ederek şu açıklamalarda bulundu.
 
Başkanımız, “Öncelikle sendikamız genel merkez yönetimi ve şube yönetim kuruluna sevgi ve saygılarımı sunar, toplu iş sözleşmemizin 300 işçimize hayırlı olmasını dilerim. Burada şunu söylemek isterim ki ister içerde çalışan arkadaşlarımız olsun, ister dışarda çalışan arkadaşlarımız olsun, hepsi çok kıymetli ve çok değerlidir. Biz Beyşehir Belediyesi olarak büyük bir aileyiz, bu yüzden alınlarındaki ter soğumadan tüm çalışanlarımızın hakkını veriyoruz.” Dedi
.
KORAL’DAN BAŞKANIMIZ BAYINDIR’A TEŞEKKÜR
 
Belediye-İş Sendikası Konya Şube Başkanı İbrahim Koral imza töreninde yaptığı konuşmada, “Bugün yapılan imza töreni Beyşehir Belediyesi'nde çalışan tüm arkadaşlarımıza hayırlı olsun. Yaptığımız bu sözleşme ile üyelerimizin maaş ve sosyal haklarına belirli oranlarda zam yapıldığı gibi ikramiye ve bayramlarda da çeşitli sosyal hak elde ettik. Beyşehir Belediyesi çalışanları ve Beyşehir halkı Adil bir başkanı olduğu için çok şanslı, bu süreçte işçi sınıfının yanında yer alan ve destekleyen Beyşehir Belediye Başkanımız Adil Bayındır’a sizlerin huzurunda işçi sınıfı adına teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı
 
Törenden sonra, Belediye-İş Sendikası Konya Şube Başkanı İbrahim Koral Başkanımız Bayındır’a teşekkür plaketi takdim etti.

Benzer Haberler

iletisim@beysehir.bel.tr

Tüm hakları saklıdır. 2022 - Beyşehir Belediyesi