Sağlık Çalışanlarına 14 Mart Tıp Bayramı'nda Çiçek Sürprizi

306 Görüntülenme 26 Temmuz 2021 Paylaş

Beyşehir Belediyesi personelleri Başkan Adil Bayındır’ın talimatları ile sağlık çalışanlarına 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla program düzenledi.

Yapılan program dâhilinde Belediye personelleri, Beyşehir Devlet Hastanesi, İlçe Sağlık Müdürlüğü, 112 Acil Sağlık hizmetleri ve Nöbetçi eczanede görev yapan sağlık çalışanlarını ziyarette bulunarak Tıp Bayramlarını kutladı. Öte yandan Belediyesi personelleri, sağlık çalışanlarına Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır’ın selamlarını ileterek çiçek takdim etti.
 
Başkan Bayındır mesajında; “Özellikle son 1 yıldır pandemi dönemi neticesinde iş yükleri kat ve kat artan; gece gündüz demeden, kendi sağlıklarından ve ailelerine ayıracakları zamandan ödün vererek bizler için, toplum sağlığı için canla başla çalışan tüm doktor ve sağlık çalışanlarımızın " 14 Mart Tıp Bayramı'nı " kutluyoruz.
Başta şehrimizin kıymetli doktorları ve değerli sağlık çalışanlarının nezdinde ülkemizin tüm doktor ve sağlık çalışanları: Sizlere ne kadar iltifat etsek, teşekkür etsek azdır. Minnettarız!” ifadelerini kullandı.
 
Beyşehir İlçe Sağlık Müdürü Mehmet Kendir de yapılan sürprizden dolayı mutlu olduğunu aktararak, “Bu jestiniz için teşekkür ederiz. 1 yıldır sadece biz çalışmıyoruz. Bütün kurumlar bize destek veriyor ve özellikle bu dönemde belediyeden çok destek aldık. Belediye başkanımız da bu süreçte çok ciddi destekler verdi. Gece gündüz her çağrımıza cevap verdi. Personel olsun, araç olsun, malzeme olsun her konuda destek oldu. Kendisine teşekkür ediyorum.

Benzer Haberler

iletisim@beysehir.bel.tr

Tüm hakları saklıdır. 2022 - Beyşehir Belediyesi