BAŞKAN BAYINDIR’DAN HUĞLU’YA GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

232 Görüntülenme 26 Temmuz 2021 Paylaş

Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, Huğlu Mahallesindeki silah fabrikasında meydana gelen yangın münasebetiyle geçmiş olsun mesajı yayımladı.

Beyşehir’in Huğlu mahallesinde bulunan Aktaş Silah fabrikasında çıkan yangın, itfaiye ekiplerince anında müdahale edilerek söndürüldü. Olay yerine gelerek yetkililerden bilgi alan Başkan Bayındır; "Konya Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekiplerimiz olaya anında müdahale etti. Ayrıca Belediyemize ait arazözlerle su takviyesi yapılarak, hazır beton firmalarının beton mikserleri ile de yangına anında müdahale edildi. Çok şükür bir can kaybımız olmadı.
 
2019 yılında Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifimizin yaşadığı benzer durumda gördüğümüz yedisinden yetmişine Huğlu'muzun birlik ve beraberliğini tekraren görmek ve can kaybı yaşanmadan bu tatsız durumun atlatılması bizler için sevindirici oldu.
 
Hızlı müdahaleleriyle durumun daha üzücü boyutlara ulaşmasına engel olan Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekiplerine ve Hazır Beton Firmalarına teşekkür ediyorum.
Huğlu'muza ve Akdaş Makina Silah Sanayi ailesine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum." dedi.

Benzer Haberler

iletisim@beysehir.bel.tr

Tüm hakları saklıdır. 2022 - Beyşehir Belediyesi