BEYŞEHİR BELEDİYESİNDEN VATANDAŞLARA 'ONLİNE' ÖDEME KOLAYLIĞI

1891 Görüntülenme 26 Temmuz 2021 Paylaş

Beyşehir Belediyesi, pandemi süreci sebebiyle belediye binasına gelmek istemeyen vatandaşlara online ödeme kolaylığı sunuyor.

Vatandaşlara daha kaliteli hizmet sunmak ve zamandan kazanmalarını sağlamak adına Beyşehir Belediyesi, yeniliklere devam ediyor. Vatandaşlar bu kapsamda yenilenen web sitesi ile e-belediye bölümü üzerinden belediyeye ait vergi bildirimleri, borç, tahakkuk, rayiç bedel talebi, inşaat bedeli, inşaat değeri, arsa metrekare değeri, ÇTV bedelleri, harç miktarları vb. birçok bilgiyi 7/24 sorgulayarak borçlarını kredi kartı ile güvenli bir şekilde ödeyebiliyorlar.
 
Beyşehir Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Vatandaşlar e-belediye işlemlerinden yararlanabilmek için belediyemizin www.beysehir.bel.tr adresi üzerinden üyelik işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekiyor. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) göre sitemizde yapılan değişikliklerden dolayı ödemesini gerçekleştiremeyen vatandaşlarımız herhangi bir sorunla karşılaşırlarsa Bilgi İşlem Servisini (0332 512 33 99)’dan 178 dahili numarayı arayıp kimlik bilgilerini güncelleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Daha sonra işlemlerini hızlı ve güvenli bir şekilde belediye hizmet binasına gelmeden gerçekleştirebiliyorlar.

Benzer Haberler

iletisim@beysehir.bel.tr

Tüm hakları saklıdır. 2024 - Beyşehir Belediyesi