Başkan Bayındır’dan Koç’a Kutlama Mesajı

68 Görüntülenme 27 Temmuz 2021 Paylaş

Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde başpehlivanlık müsabakalarında Türkiye ikincisi olan İsmail Koç için tebrik mesajı yayımladı.

 
Türkiye’de geleneksel olarak Bu yıl 660. kez gerçekleştirilen tarihi Kırkpınar yağlı güreşleri, başpehlivanlık müsabakalarında Beyşehirli İsmail Koç finalde Türkiye ikincisi oldu. Er meydanında rakiplerini bir bir yenerek finale adını yazdıran ve Türkiye ikincisi olan Koç, kendini destekleyen Beyşehirli vatandaşlara ve Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır’a desteklerinden dolayı teşekkür etti.
 
Başkan Bayındır mesajında, “Er meydanlarının en uzun pehlivanlarından olan Beyşehir’imizin gururu Başpehlivanımız İsmail Koç, Kırkpınar’daki ikincilik derecesi ile şehrimizi ve Konya’mızı en iyi şekilde temsil etmiştir. Başpehlivanımız İnşallah önümüzdeki günlerde şehrimizi ziyaret edeceğini söyledi. Bizlerde Koç’umuza yakışır bir karşılama boynumuzun borcu olsun. Ben başta İsmail Koç’a ve şehrimizin adını duyuran tüm sporcularımızı canı gönülden kutluyorum. Allah onların atalarından, hocalarından razı olsun.”

Benzer Haberler

iletisim@beysehir.bel.tr

Tüm hakları saklıdır. 2020 - Beyşehir Belediyesi