BEYŞEHİR'DE ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERE ZİYARET

368 Görüntülenme 27 Temmuz 2021 Paylaş

Beyşehir İlçe Kaymakamı Yusuf Özdemir ve İlçe Belediye Başkanı Adil Bayındır "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" dolayısıyla ilçede yaşayan şehit yakınları ile gazileri evlerinde ziyaret etti.

Kaymakam Özdemir ve Başkan Bayındır, beraberindekilerle ilçe merkezi ve dış mahallelerde ikamet eden şehit yakınları ile gazilerle biraraya geldi. Ziyaretler, koronavirüs salgını dolayısıyla tedbiren şehit yakınları ile gazilerin konutlarına girilmeden evlerinin önünde gerçekleştirildi.
 
Özdemir ve Bayındır ile beraberindekiler, şehit yakınları ile gaziler ile bir süre sohbet ederek, hal hatırlarını ve ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu. Ziyaret edilen şehit yakınları ile gazilere Kur'an-ı Kerim ve çeşitli hediyeler verildi.
 
Bayram ziyaretlerine, Beyşehir Cumhuriyet Başsavcısı Tuba Ersöz, İlçe Jandarma Komutan Vekili Ali Kara, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Türken, İlçe Müftüsü Veysel Kükrek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Konuk, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü İbrahim Metin, İlçe Mal Müdürü Muhammed Ali Karabacak, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Beyşehir Temsilcisi Ahmet Taşkın da katıldı.

Benzer Haberler

iletisim@beysehir.bel.tr

Tüm hakları saklıdır. 2022 - Beyşehir Belediyesi