BAŞKAN BAYINDIR’IN AVŞAR MAHALLESİ ZİYARETİ

407 Görüntülenme 27 Temmuz 2021 Paylaş

Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, ilçenin Avşar Mahallesi'ndeki Toplu Konut İdaresi (TOKİ) konutlarını ziyaret etti.

 
Başkan Bayındır Avşar Mahalle Muhtarı Yasin Sünbül ve Muhtarlar Birlik Başkanı Metin Metli ile beraber Cuma namazı sonrasında mahalleye yapılacak hizmetlerin istişarelerini yaptı. Yapılan ziyarette, 3. Etap TOKİ’nin inşaatı incelenmesi, TOKİ 2. Etap caminin genişletilmesi, Semt pazarı esnaf ziyareti, mahallede bulunan parkların incelenmesi ve inşaatına devam edilen 3. Etap TOKİ konutlarının 2. Etap ile birleştirilmesi konusunda istişareler yapıldı.
 
Öte yandan Başkan Bayındır, TOKİ mahallesinin merakla beklediği Seydişehir Caddesi Bağlantı yolunda incelemelerde bulunarak bağlantı yolunun önümüzdeki günlerde çalışmalarına başlanacağını belirtti.
 
Başkanımız Bayındır’ın ziyaretlerinden ve yapılacak olan hizmetlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren, Avşar Mahalle Muhtarı Yasin Sünbül, “Beyşehir Belediye Başkanımız Adil Bayındır’a mahallemizin sorunlarını yakından takip edip, bizleri kırmayıp yaptığı ziyaretinden dolayı mahallem ve şahsım adına teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler

iletisim@beysehir.bel.tr

Tüm hakları saklıdır. 2022 - Beyşehir Belediyesi