BEYŞEHİR BELEDİYESİ ÜRETİME DEVAM EDİYOR

1256 Görüntülenme 18 Kasım 2021 Paylaş

Beyşehir Belediye Başkanımız Adil Bayındır’ın öncülüğünde ilçeye kazandırılan parke fabrikasında kilitli parke taşı ve kaldırımlarda kullanılan bordür üretimine devam ediliyor.

Beyşehir Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyete geçirdikleri tesislerde Belediye olarak Hep Birlikte Üreten Türkiye anlayışı içinde olduklarını dile getiren Başkanımız Bayındır, Belediye olarak ilçe merkezi ve dış mahallelerde yol yapım çalışmalarında kullanacakları kilitli parke taşı üretimlerinin devam ettiğini söyledi.
“KENDİ YAĞIMIZLA KAVRULUYORUZ”
Beyşehir Organize Sanayi Bölgesi’ndeki parke üretim tesisinde üretimin sağlıklı bir şekilde sürdüğünü belirten Beyşehir Belediye Başkanımız Adil Bayındır, “Belediye olarak tüm imkânlara sahibiz. Kendi yağımızla kavruluyoruz” şeklinde konuştu.
Başkanımız Bayındır, “Şu zor dönemde üreterek ülkemize, devletimize ve bölgemize yük olmamaya çalışıyoruz. İlçemizde bulunan üretim tesislerini en iyi şekilde kullanarak ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz. Üreten Türkiye anlayışı içinde elimizden gelen imkanları kullanarak, üretime devam ediyoruz” dedi.

Benzer Haberler

iletisim@beysehir.bel.tr

Tüm hakları saklıdır. 2022 - Beyşehir Belediyesi