BAŞKANIMIZ BAYINDIR’IN YENİ YIL MESAJI

779 Görüntülenme 31 Aralık 2021 Paylaş

Beyşehir Belediye Başkanımız Adil Bayındır yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, “2022 yılının kıymetli hemşehrilerim başta olmak üzere ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için barış, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum.” dedi.

 
Başkanımız Bayındır mesajında, “2021 yılını geride bırakarak, yeni umutlarla 2022 yılına giriyoruz. Beyşehir’imize hizmet için çıktığımız yolculuğumuzda yaklaşık 3 yılımızı geride bıraktık. Bu süreçte şehrimiz ve şehrimizin geleceği adına, bu şehirde yaşayan her bir hemşehrimizin yaşam kalitesine değer katmak adına hep birlikte gayretle çalıştık. Önümüzdeki 2022 yılında ise hedefimizi hep yükseklerde tutarak yeni hizmet ve projelere yine hep birlikte imza atacağız.
 
Bu duygu ve düşüncelerle 2022 yılının; barışın, sevgi, saygı ve hoşgörünün hâkim olduğu, dostluk, kardeşlik, dayanışma, birlik ve beraberliğin pekiştiği, Covid-19 ve benzer salgın hastalıkların bittiği, ümitlerin ve hayallerin gerçeğe dönüştüğü bir yıl olması dileğiyle” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler

iletisim@beysehir.bel.tr

Tüm hakları saklıdır. 2022 - Beyşehir Belediyesi