BEYŞEHİR POSTA PULLARI İLE TANITILACAK

375 Görüntülenme 6 Ocak 2022 Paylaş

Beyşehir Belediye Başkanımız Adil Bayındır, ilçenin tanıtımı için kurumsal posta gönderilerinde kullanılmak üzere pul bastırıldığını söyledi.

Beyşehir Belediyesi ile PTT Beyşehir Şube Müdürlüğü işbirliğinde kurumsal posta gönderilerinde kullanılmak üzere özel posta pulu bastırıldı. Tarihi Eşrefoğlu Camii, Taş köprü, Beyşehir Belediyesinin logosu ve Şehrin genel görüntüsünün bulunduğu posta pulları, PTT Beyşehir Şube Müdürü Hasan Koca tarafından Başkanımız Bayındır’a teslim edildi.
 
Başkanımız Bayındır’a ziyarette bulunan Beyşehir PTT Müdürü Hasan Koca ve Veznedar Mehmet Turmaz bastırılan pulları takdim etti. Şehrin tanıtımı için her alandaki fikirlere açık olduklarını belirten Başkanımız Bayındır, PTT Müdürü Koca ve Veznedar Turmaz’a ilgilerinden dolayı teşekkür etti.
 
Belediyenin kurumsal posta gönderilerinde kullanılmak üzere güzel bir çalışma olduğunu ifade eden Başkanımız Bayındır, Seçtiğimiz Tarihi Eşrefoğlu Camii, Taş köprü, Beyşehir Belediyesinin logosu ve Şehrin genel görüntüsünün bulunduğu posta pulları artık tüm Türkiye ve yurtdışında yer alacak.

Benzer Haberler

iletisim@beysehir.bel.tr

Tüm hakları saklıdır. 2022 - Beyşehir Belediyesi