BAŞKANIMIZ BAYINDIR’DAN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

306 Görüntülenme 10 Ocak 2022 Paylaş

Beyşehir Belediye Başkanımız Adil Bayındır, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkanımız Bayındır mesajında, “Toplumların gelişiminde öncü olan gazetecilik mesleği, son derece onurlu, bir o kadar zorlu ve saygın bir meslek dalıdır. Objektif ve ilkeli habercilik anlayışıyla toplumun bilinçlenmesinde, barış, huzur ve güven ortamının güçlenmesinde önemli bir görev üstlenen basınımız, demokrasi kültürümüzün gelişimine önemli katkılar sağlamaktadır. Mesai mefhumu gözetmeksizin, zorlu şartlar altında görevlerini ifa eden tüm basın mensuplarımıza özverili gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.
 
Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizin ve şehrimizin kalkınmasına ve güçlenmesine katkı sağlayan, beklentilerin gündeme taşınması ve çözüme kavuşturulması noktasında bizlere yardımcı olan başta belediyemizin ve ilçemizin basın mensupları olmak üzere tüm gazetecilerin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü tebrik eder, mesailerinde kolaylıklar, görevlerinde üstün başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler

iletisim@beysehir.bel.tr

Tüm hakları saklıdır. 2022 - Beyşehir Belediyesi