BEYŞEHİR’DE TÜRK TURİZMİNİN YENİ DİNAMİKLERİ VE TECRÜBELERİ KONUŞULDU

710 Görüntülenme 14 Ekim 2022 Paylaş

Beyşehir Belediye Başkanımız Adil Bayındır, Beyşehir Ali Akkanat Turizm Fakültesi tarafından düzenlenen "Türk Turizminin Yeni Dinamikleri ve Tecrübe Paylaşımı" konulu söyleşiye katıldı.

Beyşehir Ali Akkanat İşletme Fakültesi konferans salonunda moderatörlüğünü Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdullah Karaman'ın yaptığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Bakan Danışmanı Sayın Hayri Çavuşoğlu’nun konuşmacı olarak katıldığı ‘’Türk Turizminin Yeni Dinamikleri ve Tecrübe Paylaşımı’’ konulu söyleşi gerçekleştirildi. Çavuşoğlu söyleşideki konuşmasında, gençlere özgüvenli olmayı, ancak gereksiz özgüvenden kaçınmaları gerektiğini vurgulayarak, Akkanat ailesine, Beyşehir Belediye Başkanımız Adil Bayındır, İlçe Kaymakamı Mehmet Kemal Akpınar ve fakülte dekanlarına üniversiteye verilen destek ve katkılardan dolayı teşekkür etti.
 
Öğrencilerden gelen soruları da büyük bir içtenlikle yanıtlayan Çavuşoğlu’na söyleşi sonunda üniversitemiz ve Beyşehir Ali Akkanat Turizm Fakültesi tarafından hediye takdimi yapılarak hatıra fotoğrafı çekildi.
 
BAŞKANIMIZ BAYINDIR’DAN ÇAVUŞOĞLUNA TEŞEKKÜR
 
Beyşehir Belediye Başkanımız Adil Bayındır, Beyşehir Ali Akkanat Turizm Fakültesi tarafından düzenlenen "Türk Turizminin Yeni Dinamikleri ve Tecrübe Paylaşımı" konulu söyleşide Beyşehir’in turizmine verdiği hassasiyetten dolayı teşekkür etti.
Başkanımız Bayındır, “Selçuk Üniversitesi Ali Akkanat Turizm Fakültesi’nin davetlisi olarak şehrimize gelen; program öncesi şahsımı da ziyaret ederek onurlandıran, gerek ziyareti esnasında gerekse konferans sonrasında ‘’Beyşehir’imizin turizmde dünü, bugünü ve yarınını’’ istişare ettiğimiz sevgili kardeşim, Kültür ve Turizm Bakan Danışmanı Sayın Hayri Çavuşoğlu’na şehrim adına teşekkür ediyorum.

Benzer Haberler

iletisim@beysehir.bel.tr

Tüm hakları saklıdır. 2024 - Beyşehir Belediyesi